You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Samsung Xpress SL-C1860FW Wifi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

  • Markalar SAMSUNG
  • Ürün Kodu: C1860FW
  • Stok Durumu: Stoklar tükendi

2.147,60₺

Satın almak için gerekli puan: 215
Samsung Xpress SL-C1860FW Wifi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı


Renkli Baskı Fonksiyonu

Sahip olduğu renkli baskı fonksiyonu ile renkli yazı karakterlerini yazdırabilmenize olanak sağlar. Kaliteli baskı teknolojisi sayesinde harf karakterlerini net ve canlı renklerde, farklı kağıt seçneklerine aktarabilmenize imkan tanır.


Faks Çekme Modu

Faks çekme modu ile siyah-beyaz veya renkli faks metinleri gönderebilmenize olanak sağlar. Faks çekme modu ile sunduğu yüksek hız sayesinde zamandan tasarruf ile evrak iletimi yapabilmenize ve iş yükünüzü hafifletebilmenize imkan tanır.


İnternet Bağlantısı İle Yazdırma

Sahip olduğu Wi-Fi bağlantı teknolojisi ile internet üzerinden ulaştığınız içerikleri yazdırabilmenize imkan sağlar. Bağlantı teknolojisi sayesinde geniş içeriğe ulaşabilir ve bu içerikleri yüksek çözünürlükte, renkli modda yazdırabilirsiniz.


Kopyalama Modu

Sahip olduğu kopyalama modu ile dilediğiniz evrakların fotokopilerini çekebilmenize olanak sağlar. Çok yönlü kullanım ile peşi sıra birden fazla evrak fotokopisini, kartuş bitme sorunu yaşamadan, renkli veya siyah beyaz şekilde kopyalayabilirsiniz.


İdeal Bellek Kapasitesi

Sahip olduğu ön belleği ile yüksek sayıda kopyalama ve faks çekme işlemini ard arda yapabilmenize imkan tanır. Bellek kapasitesi sayesinde, kablosuz bağlantı üzerinden eriştiğiniz materyalleri, geniş alanda sıralayarak, sıralı yazdırma ve baskı işlemlerine tabi tutabilirsiniz.


Tarayıcı Modu İle İş Yükü Azaltma

Sahip olduğu hızlı tarayıcı modu ile yazı ve fotoğrafları bilgisayarınıza aktarabilmenize yardımcı olur. Tarayıcı modu ile ofis ve kırtasiyelerde görsel simgeleri yüksek performansta bilgisayar belleğine aktararak, iş yükünü azaltır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: samsung, xpress, c1860fw